Debata GL w Gorzowie. Kandydacie na prezydenta, jaki masz pomysł na miasto?

Czytaj dalej
Fot. Jakub Pikulik
Jarosław Miłkowski

Debata GL w Gorzowie. Kandydacie na prezydenta, jaki masz pomysł na miasto?

Jarosław Miłkowski

Już 21 października wybierzemy prezydenta Gorzowa. Macie swoich faworytów? Podpowiedzią może być to, co kandydaci mówili na naszej debacie.

- Dwa i pół roku temu zaczynałem swoją pracę zawodową w szpitalu i gdy wspólnie z Jurkiem Ostrouchem zaczynaliśmy pracę w lecznicy, zastanawialiśmy się, co zrobić: kogo zwolnić, kogo przesunąć. Uznaliśmy, że zostawimy wszystkich. Dzięki temu, jeśli chodzi o inwestycje, jest w szpitalu sukces. Prezydent Jacek Wójcicki popełnił ten błąd, że przyjechał całym wesołym autokarem kolegów i koleżanek i wprowadził ich do urzędu miasta, zwalniając wielu fachowców.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.