Deszcz nie popsuł szyków w Myślęcinku [zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. brak
Katarzyna [email protected]

Deszcz nie popsuł szyków w Myślęcinku [zdjęcia]

Katarzyna [email protected]

Wczorajsze opady nie wpłynęły na warunki panujące na Stefanowym Stoku. Narciarze i snowboardziści mogą wciąż szaleć w Myślęcinku.

Zimowa aura spłatała nam wczoraj figla i zamiast śniegu rano padał deszcz. Pomimo że temperatury przez cały dzień utrzymywały się na plusie, warunki na stoku w bydgoskim Myślęcinku wciąż są dobre.

- Na szczęście zdążyła się utworzyć gruba warstwa śniegu - mówi Sandra Tyczyno, rzecznik Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku. - W nocy znów przyszły mrozy i od rana zaczęliśmy dośnieżanie.

Wszystko wskazuje więc na to, że zaplanowane na dzisiaj Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora IV LO odbędą się bez przeszkód. - Sześć placówek wystawi swoje reprezentacje - opowiada Rafał Szulakowski, nauczyciel wychowania fizycznego z „czwórki”. - Każdy z narciarzy dwa razy pokona slalom. Liczyć będzie się czas przejazdu. Dodatkowo uczniowie wezmą udział w „Zjeździe na Czymkolwiek”.

Zmagania rozpoczną się o godz. 12. To już szóste zawody organizowane przez liceum. Stok działa od poniedziałku do piątku od godz. 11 do 21. Natomiast w soboty i niedzielę wyciąg jest uruchamiany godzinę szybciej. Jutro z uwagi na zawody do 13.10 będzie nieczynny.

Katarzyna [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.