Developres Rzeszów bije rekordy frekwencji. W Rzeszowie przychodzi najwięcej kibiców w Lidze Siatkówki Kobiet

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Łukasz Pado

Developres Rzeszów bije rekordy frekwencji. W Rzeszowie przychodzi najwięcej kibiców w Lidze Siatkówki Kobiet

Łukasz Pado

Mecze siatkówki kobiet w Rzeszowie ostatnio biją rekordy popularności. Na Developres chodzi regularnie ponad dwa tysiące widzów. To blisko dwa razy więcej niż w dwóch poprzednich sezonach.

Przed tym sezonem na palcach jednej ręki można było policzyć mecze siatkarek w Rzeszowie, na które przyszło więcej niż 1500 widzów. Nawet starcia w Lidze Mistrzyń nie budziły wielkiego zainteresowania.

Teraz jest inaczej. Tylko na jednym meczu, z dziewięciu rozegranych w tym sezonie na Podpromiu, pojawiło się mniej niż 1500 widzów. Było to spotkanie z BKS-em Bielsko-Biała (1457 widzów), odbyło się w poniedziałek o 20.30 i pokazywała go telewizja.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.