Dla relaksu i żeby się czegoś dowiedzieć

Czytaj dalej
Fot.
kb

Dla relaksu i żeby się czegoś dowiedzieć

kb

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych przy ul. Zachodniej 54/56 w sierpniu zaprasza seniorów na kolejny cykl letnich spotkań.

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych przy ul. Zachodniej 54/56 w sierpniu zaprasza seniorów na kolejny cykl letnich spotkań. W każdą środę, do 29 sierpnia, w godz. 10.30-11.30 będą odbywały się zajęcia ruchowe „W harmonii ducha i ciała”.

To połączenie gimnastyki i tańca z wykorzystaniem technik relaksacyjnych. Poprowadzi je Monika Kamieńska. Z kolei w każdy wtorek, do 28 sierpnia, w godz. 12-13.30 można wziąć udział w Letnich Spotkaniach Kulturalnych. W ich programie znalazły się warsztaty i wykłady prowadzone przez pracowników AOIA.

Animatorzy, filmoznawcy, kulturoznawcy i teatrolodzy będą przedstawiać bliskie im aspekty kultury i sztuki, dzieląc się swoją wiedzą i pasją. Wstęp na zajęcia jest wolny, trzeba jednak wcześniej się zapisać pod numerem (42) 633-26-41 lub mailowo: [email protected].

Filia Poleskiego Ośrodka Kultury przy ul. Bratysławskiej 6A na Karolewie oferuje seniorom bezpłatne spotkania z psychologiem i prawnikiem, finansowane przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych UMŁ. Będzie można do nich przyjść 21 i 28 sierpnia w godz. 14-16 (psycholog) i 16-18 (prawnik). Nie trzeba się zapisywać, porady są bezpłatne.

W POK na Karolewie działa również Klub Seniora, który niebawem rozpocznie zapisy. Od 3 do 21 września deklaracje członkowskie mogą składać klubowicze zapisani do roku 2017. Po tym terminie przyjmowane będą jedynie nowe osoby. Limit miejsc jest ograniczony.

kb

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.