Dołącz do wystawców

Czytaj dalej

Dołącz do wystawców

Zapraszamy Państwa do udziału w Targach Zdrowia i Urody, które odbędą się 7 i 8 czerwca w ALFA Centrum w Białymstoku w godz. 10.00-20.00

Targi te będą poprzedzone intensywną dwutygodniową kampanią reklamową w naszych tytułach prasowych, na naszych portalach internetowych, w mediach społecznościowych, na telebimach, bilbordach. Promocja odbędzie się także poprzez reklamy w kinach i radiu.

Frekwencję gwarantuje promocja oraz profil klienta i liczba odwiedzin Alfa Centrum.

Średnia liczba osób odwiedzających w każdy weekend ALFA Centrum to minimum 15 000 osób. Przeważnie są to kobiety o wyższym stopniu zamożności oraz mężczyźni szukający konkretnych marek dostępnych w Centrum. Jest to grupa klientów o ponadprzeciętnych wymaganiach. To również grupa żywo zainteresowana tematyką zdrowia i urody. Począwszy od zdrowego odżywiania, przez zdrowy tryb życia, po zabiegi mające na celu dbanie o ciało.

Wizytówki uczestników targów zostaną umieszczone w specjalnym serwisie internetowym dedykowanym targom: poranny.pl/targizdrowiaiurody. Serwis ten będzie promowany podczas kampanii reklamowej targów.

Nasze targi to szansa zaprezentowania produktów oraz możliwość ich sprzedaży.

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA!

Więcej informacji: [email protected]
lub Agnieszka Burzyńska 695 308 981 i Paweł Więckowski 605 260 305

…razem z nami możecie Państwo dotrzeć do setek nowych Klientów!

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.