Marzena Sutryk

Dwóch mieszkańców Koszalina zatrzymało wspólnie bandytę. Zostali wyróżnieni

Gratulacje i podziękowania od komendanta Krzysztofa Sieląga przyjął Łukasz Wiliński (drugi od prawej) i Stanisław Słota (z lewej) Fot. Radek Koleśnik Gratulacje i podziękowania od komendanta Krzysztofa Sieląga przyjął Łukasz Wiliński (drugi od prawej) i Stanisław Słota (z lewej)
Marzena Sutryk

Komendant Miejski Policji w Koszalinie mł. insp. Krzysztof Sieląg podziękował wczoraj dwóm mieszkańcom Koszalina za ich postawę - dwóch mężczyzn zatrzymało bandytę, który wyrwał 19-latce torebkę.

Do napadu doszło przed południem w niedzielę, przy ul. Giełdowej (dawna ul. Hanki Sawickiej) w Koszalinie, podczas giełdy niedzielnej.

- Szedłem w stronę bloku, w którym mieszkają moi rodzice - opowiada Łukasz Wiliński, który jest rewidentem w Służbie Celnej.

- Usłyszałem krzyk; dziewczyna krzyczała: „Policja! Ukradli mi torebkę!”, czy coś w tym rodzaju. Może to było jakieś dwadzieścia metrów ode mnie. Długo się nie zastanawiałem i ruszyłem w pościg za uciekającym sprawcą. Wtedy do akcji wkroczył Stanisław Słota.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.