Tomasz Mikulicz

Dyrektor mleczaka w ogniu krytyki

Dyrektor Paweł Łucyk szefuje Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportowemu od zeszłego roku. Twierdzi, że w jego  ośrodku nic złego się nie dzieje, a zarzuty Fot. Tomasz Mikulicz Dyrektor Paweł Łucyk szefuje Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportowemu od zeszłego roku. Twierdzi, że w jego ośrodku nic złego się nie dzieje, a zarzuty autorów anonimowego listu są bezpodstawne.
Tomasz Mikulicz

Wychodzi z pracy przed 14, zlikwidował bufet. Takie pretensje mają do Pawła Łucyka autorzy listu. Ten zaprzecza. Prezydent prosi go o wyjaśnienia

Jako pracownicy czujemy się zastraszani i mobbingowani działaniami obecnej władzy - czytamy w liście, jaki trafił do naszej redakcji. Ale też do prezydenta, kuratora oświaty, minister nauki. List podpisano: pracownicy i rodzice. A chodzi o Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, czyli popularny mleczak, gdzie od lat działa pływalnia. Od zeszłego roku dyrektorem jest tam Paweł Łucyk.

Z pozostałej części artykułu dowiesz się:

- o tym, co zarzucają Pawłowi Łucykowi rodzice i pracownicy

- dowiesz się jak całą sprawę skomentował dyrektor "mleczaka"

- co w tej sprawie zrobi białostocki magistrat

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.