Dziś pytanie, jutro wybór, czyli prezydencka debata GL w Gorzowie

Czytaj dalej
Fot. Jakub Pikulik
Jarosław Miłkowski

Dziś pytanie, jutro wybór, czyli prezydencka debata GL w Gorzowie

Jarosław Miłkowski

Już w następną niedzielę wybierzemy prezydenta. Podczas debaty GL pięcioro kandydatów do tego urzedu przekonywało do siebie mieszkańców miasta. Jak to robili?

- Chcę posłuchać, co kandydaci mają do powiedzenia, ale swojego faworyta już mam. Wiem, na kogo będę głosował – mówił nam w poniedziałek jeden z widzów debaty prezydenckiej. Zrobiliśmy ją w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej. Cieszyła się takim zainteresowaniem, że kilka minut przed rozpoczęciem widzów było około 250, więcej niż miejsc.

Pozostało jeszcze 96% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.