Dzisiaj kapituła przyzna tytuły Nasze Dobre Podkarpackie

Czytaj dalej
Fot. Materiały redakcji Nowin
Urszula Sobol

Dzisiaj kapituła przyzna tytuły Nasze Dobre Podkarpackie

Urszula Sobol

Od godz. 12 w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie będzie obradować kapituła, która przyzna wybranym produktom i usługom zaszczytne tytuły Nasze Dobre Podkarpackie - Znak Jakości Nowin. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie w środę, 20 listopada o godz. 13 w Hotelu Prezydenckim .

Konkurs Nasze Dobre Podkarpackie organizujemy już od 16 lat. Każda edycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W konkursie nie ma znaczenia wielkość firmy. Liczy się przede wszystkim jakość produktu lub usługi. Naszym celem jest promocja lokalnych firm i marek, które oferują znakomite produkty i usługi.

O tym, które firmy otrzymają tytuły Nasze Dobre Podkarpackie - Znak Jakości Nowin, zdecyduje dzisiaj kapituła konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Wybór nie będzie łatwy. Nie ma bowiem w tegorocznej edycji słabych wyrobów czy choćby przeciętnych usług. Natomiast duża ich różnorodność podnosi tylko trudność wyboru.

W tym roku przez kilkanaście tygodni prezentowaliśmy na łamach Nowin i na portalu nowiny24.pl kilkanaście firm, które oferują wyjątkowe produkty i usługi.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.