Eksperyment! Tylko tu bezrobotnych zaproszą do gry komputerowej

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Bolt
Monika Smól

Eksperyment! Tylko tu bezrobotnych zaproszą do gry komputerowej

Monika Smól

Innowacyjny projekt dla młodych bezrobotnych miłośników gier komputerowych wkrótce ruszy w naszym powiecie. To eksperyment, którego nie wystraszył się dyrektor naszego PUP-u.

- Chełmiński Powiatowy Urząd Pracy jest innowacyjny, jego dyrektor zgodził się wejść w projekt - informuje Filip Gołębiewski, główny specjalista ds. badań w Fundacji Stabilo w Toruniu. - Jeśli projekt, który jest eksperymentem, powiedzie się, to jest szansa, by był rozwiązaniem realizowanym na skalę ogólnopolską.

Pośredniak włączając się do projektu stawia na nowoczesność. Jak wygląda projekt? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Monika Smól

Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam już w liceum. Następnie skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. W "Gazecie Pomorskiej" pracuję od 2005 roku. Bliskie mojemu sercu jest Chełmno - Miasto Zakochanych w województwie kujawsko-pomorskim, w którym spędziłam ponad siedem lat, a powiat chełmiński to cały czas mój główny rejon działania. Pasja? Przede wszystkim dziennikarstwo sportowe, fotografia sportowa, a rozwijam ją zwłaszcza w Chojnicach - w wojewodztwie pomorskim. To moje miasto rodzinne i klubowi MKS Chojniczanka Chojnice kibicuję najbardziej. Ulubione dyscypliny to piłka nożna i koszykówa. Pracuję również nad rozwojem portalu informacyjnego Nasze Miasto Chełmno, który jest dla moich Czytelników źródłem informacji o wydarzeniach z powiatu chełmińskiego. Co dzień na moich portalachpojawiają się najświeższe informacje z miasta i powiatu. Prywatnie interesuję się aranżacją wnętrz, ich projektowaniem, a także przeróbkami mebli - nadawaniem im "drugiego życia". 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.