Krzysztof Marczyk

Ekstraklasa z Gwardią, czyli czas na pucharowe starcie

Ekstraklasa z Gwardią, czyli czas na pucharowe starcie
Krzysztof Marczyk

Dziś, 31 bm. o godz. 19.00 w hali przy ul. Fałata w Koszalinie miejscowa Gwardia podejmie Spójnię Gdynia w ramach 1/16 finału Pucharu Polski.

Będzie to drugie spotkanie Gwardii z ekstraklasową drużyną męskiego szczypiorniaka w ostatnich latach. Przypomnijmy, że w grudniu 2016 w Koszalinie, również w ramach 1/16 finału Pucharu Polski, doszło do starcia z faworyzowaną Superligową Pogonią Szczecin. I choć wówczas niespodzianki nie było i w pewnym stylu wygrała ekipa ze Szczecina, to miejscowi zostawili po sobie bardzo dobre wrażenie.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami i sygnałami od czytelników.


W wolnym czasie słucham muzyki filmowej i elektronicznej z lat 80. (w stylu Vangelisa, czy Tangerine Dream) pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale reportaże i biografie też lubią wpadać w moje ręce. Fascynuje mnie również ogrom kosmosu. Pod jednym warunkiem - jeśli dzieci pozwolą. Dzięki nim najwięcej czasu spędzam teraz w piaskownicach, na huśtawkach i wśród zabawek. Lubię dżem na każdej potrawie oraz pizzę z ananasem.  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.