ELEKTROMONTAŻ WSCHÓD

Czytaj dalej
.

ELEKTROMONTAŻ WSCHÓD

.

Elektromontaż Wschód sp. z o. o. jest specjalistycznym przedsiębiorstwem branży elektroenergetycznej, działającym na rynku od ponad 25 lat. Marka Elektromontaż sięga dużo wcześniej i na trwałe wpisała się w historię polskiej elektroenergetyki przemysłowej. Jest doskonale znana i rozpoznawalna wśród inwestorów branżowych oraz w środowisku inżynierów elektryków i elektromonterów.

Elektromontaż Wschód sp. z o. o. jest specjalistycznym przedsiębiorstwem branży elektroenergetycznej, działającym na rynku od ponad 25 lat. Marka Elektromontaż sięga dużo wcześniej i na trwałe wpisała się w historię polskiej elektroenergetyki przemysłowej. Jest doskonale znana i rozpoznawalna wśród inwestorów branżowych oraz w środowisku inżynierów elektryków i elektromonterów. To właśnie Elektromontaż był odpowiedzialny za budowę najbardziej znanych i kluczowych dla rozwoju gospodarki naszego kraju obiektów przemysłowych w zakresie elektrycznym.

WIĘCEJ O ELEKTROMONTAŻ WSCHÓD


Dziedzicząc te osiągnięcia z pokorą i determinacją cały czas rozwijamy i poszerzamy naszą wiedzę inżynierską i możliwości, aby godnie kontynuować rozpoczęte dzieło. Od lat myślimy i budujemy dla przyszłych pokoleń, dlatego jedną z dróg, którą idziemy jest energetyka odnawialna.

Wspólnie z Pracownią Projektową Enspro sp. z o.o. (na rynku od 20 lat) i Białostockim Przedsiębiorstwem Instalacji Elektrycznych sp. z o.o. (na rynku od 55 lat) stworzyliśmy grupę kapitałową Elmont Grupa S.A. Jako nieliczni możemy teraz zaoferować naszym klientom kompleksową realizację inwestycji od analizy i koncepcji począwszy, poprzez zaprojektowanie i wybudowanie, na uruchomieniu i oddaniu do użytkowania skończywszy. Nasze brygady montażowe i serwisowe działają w całej Polsce. Dysponujemy własnym sprzętem specjalistycznym i jesteśmy w stanie prowadzić kilkadziesiąt projektów jednocześnie.

WIĘCEJ O ENSPRO


Po zakończeniu inwestycji nie kończy się nasza rola - wykonujemy również usługi związane z eksploatacją i serwisem. Dzięki temu klient nie musi martwić się o prąd i może skupić się wyłącznie na swoim celu.
Elmont Grupa S.A. to obecnie praca około 150 osób oparta na sprawdzonych zasadach, wzajemnym szacunku, zaufaniu i doświadczeniu. Tutaj nie jesteś sam, zawsze znajdziesz wsparcie starszych i najbardziej doświadczonych w branży kolegów. Tutaj masz możliwość wybrania kierunku rozwoju zawodowego, w którym najlepiej się czujesz. Tutaj możesz spróbować swoich sił w każdej z firm w Grupie. Tutaj pracujesz, uczysz się, zarabiasz i realizujesz marzenia.

WIĘCEJ O BPIE


WIĘCEJ O ELMONT GRUPAW Grupie zawsze raźniej, w Grupie siła. Wybierz swój zawodowy start lub powiedz nam jaki chciałbyś, żeby był:

OFERTY PRACY ELEKTROMONTAŻ WSCHÓD


OFERTY PRACY ENSPRO


OFERTY PRACY BPIE


Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.