Elektroniczny rejestr działa w przedszkolach w Świebodzinie

Czytaj dalej
Fot. Renata Zdanowicz
Renata Zdanowicz

Elektroniczny rejestr działa w przedszkolach w Świebodzinie

Renata Zdanowicz

Od września w świebodzińskich przedszkolach został zainstalowany system elektronicznej rejestracji dzieci. Jak przebiega jego wdrażanie i czemu ma służyć takie rozwiązanie zapytaliśmy w przedszkolu nr 3.

System elektronicznej rejestracji dzieci w przedszkolu służy przede wszystkim do ewidencjonowania dzieci pod kątem płatności za przedszkole. Dzięki temu programowi pani intendent codziennie widzi, które dzieci są obecne w przedszkolu i ile godzin przebywają w placówce.

Jak nam tłumaczy dyrektorka przedszkola, program jest tak opracowany, że rodzice na monitorze zamontowanym na piętrze przedszkola wprowadzają kod PIN, którym potwierdzają przyjście dziecka do przedszkola i przy wyjściu też w ten sam sposób określają godzinę wyjścia. - Pani intendentka ma podgląd, czy dziecko było w przedszkolu i automatycznie przeliczana jest płatność - mówi Barbara Pilecka.

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Zdanowicz

Z mediami lokalnymi związałam się od 1997 roku. Jestem redaktorem naczelnym tygodnika "Dzień za Dniem". Na łamach poruszam sprawy ważne dla mieszkańców powiatu świebodzińskiego, tematy samorządowe i interwencyjne oraz prezentuję lokalne osobowości. Jestem wyczulona na traktowanie zwierząt i przyrody.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.