ENERGY NORTLE

Czytaj dalej
.

ENERGY NORTLE

.

Firma Energy Nortle znajduje się w Łapach. Zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług projektowych w pełnym zakresie sieci i instalacji elektrycznych, produkcją urządzeń rozdzielczych niskiego napięcia, a także oferuje usługi serwisowe.

Jest to firma z polskim kapitałem, oparta na rodzinnych wartościach. Dzięki posiadanej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu, pracownicy firmy są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

WIĘCEJ O FIRMIE


W związku z nieustannym rozwojem, proces rekrutacji w Energy Nortle realizowany jest przez cały rok. Stale zwiększamy szeregi naszej firmy, dlatego jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z elektromonterami do serwisu oraz produkcji rozdzielnic, projektantami, specjalistami techniczno-handlowymi, oferentami oraz inżynierami. Tym, którzy zostaną zatrudnieni, Energy Nortle oferuje: umowę o pracę na pełen etat, możliwość rozwoju zawodowego, a także specjalistyczne szkolenia. Osoby, które chcą dołączyć do zespołu, powinny przesłać swoją aplikację na adres: praca@energynortle.pl

OFERTY PRACY


Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.poranny.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.