Ewelina Niwald nowym dyrektorem międzyrzeckiego OPS. Wcześniej kierowała ośrodkiem w Lubniewicach

Czytaj dalej
Fot. UMiG Międzyrzecz
Dariusz Dutkiewicz

Ewelina Niwald nowym dyrektorem międzyrzeckiego OPS. Wcześniej kierowała ośrodkiem w Lubniewicach

Dariusz Dutkiewicz

Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyrzeczu ma nową szefową. – To kompetentna i doświadczona osoba – twierdzi burmistrz Remigiusz Lorenz.

Nowa dyrektor spotkała się w czwartek (15 kwietnia) z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej. – Jest osobą kompetentną i doświadczoną – zapewniał burmistrz Remigiusz Lorenz. Podczas dzisiejszego spotkania z pracownikami nowa dyrektor Ewelina Niwald podkreślała, że pomoc społeczna jest skuteczna, kiedy przynosi rezultaty. Zapewniała, że pracownicy mogą liczyć na jej wsparcie. Burmistrz akcentował, że jest osobą doświadczoną i kompetentną.

Pomoc społeczna to ważna i delikatna materia

E. Niwald ostatnio kierowała Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Lubniewicach, a wcześniej pracoawała jako pracownik socjalny. Burmistrz zaznaczał, praca socjalna i pomoc społeczna to bardzo ważne oraz wrażliwe dziedziny życia społecznego. Podziękował pracownikom za ich wielkie serca i zaangażowanie w niesienie pomocy mieszkańcom naszej gminy. Indywidualne gratulacje złożył Marlenie Czekale-Dąbrowskiej, która przez ostatnie miesięcy pełniła obowiązki dyrektora OPS.

Była dyrektor na emeryturze

Ośrodek wspiera osoby znajdujące się w trudnej sytuacji. Placówce podlegają też Dom Dziennego Pobytu Senior+ oraz noclegownia dla bezdomnych.
E. Niwald zastąpiła Marię Górną, która przed kilkoma miesiącami przeszła na emeryturę – po 40 latach pracy, w tym sześciu na stanowisku dyrektora międzyrzeckiego OPS.

Dariusz Dutkiewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.