.

Fabryka British American Tobacco

Fabryka British American Tobacco
.

Fabryka w Augustowie to jedna z najbardziej kompleksowych fabryk British American Tobacco na świecie. Sercem fabryki jest dział produkcji, gdzie wytwarzamy ok. 55 marek papierosów, które eksportowane są do 40 krajów na świecie. Najdalszy rynek, na który dostarczamy wyprodukowane u nas papierosy to Gwadelupa.

Pracują u nas eksperci w dziedzinie nowych technologii, w tym specjaliści z różnych krajów i kultur. Profesjonalizm idzie w parze z odpowiedzialnością za . Zrozumienie potrzeb biznesu oraz przełożenie tego na codzienną pracę, a także konstruktywne rozwiązywanie problemów pozwala sterować dalszym rozwojem fabryki.

Firma British American Tobacco rozwija się coraz szybciej. Skupiamy się na promowaniu osób, które udoskonalają swoje umiejętności praktyczne, stosują je w pracy, a także dzielą się wiedzą z innymi. W celu zachęcenia pracowników produkcji do podwyższania swoich kwalifikacji utworzyliśmy Program T1–T7. Jest to program umożliwiający rozwój kariery, dzięki któremu nasi pracownicy nie tylko uczą się nowych umiejętności, ale również mają możliwość zdobywania awansu i tym samym otrzymania podwyżki.

Firma BAT utworzyła strukturę zarządzającą elektronikami, koordynatorzy wspierają rozwój elektroników oraz zlecają im prace i zadania. Ze względu na usprawnienie procesu technologicznego zdecydowano się również na instalację centralnego systemu paletyzacji, który ma na celu automatyczne budowanie palet z zachowaniem hierarchii pod względem Dyrektywy Unijnej.

Nasze aktualne rekrutacje to:

Jeśli poszukujesz pracy i chcesz się rozwijać zapraszamy na naszą stronę www.pracawbat.pl

POZNAJ OFERTY INNYCH FIRM


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.