FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.

Czytaj dalej
.

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.

.

FORTE to nowoczesna, silna organizacja gospodarcza, która w swojej działalności opiera się na uniwersalnych wartościach: współpracy, odpowiedzialności, rozwoju i wrażliwości.

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. to przede wszystkim ludzie. Doceniając ten fakt, prowadzimy szereg działań związanych z rozwojem naszej kadry. Dzięki ponad trzytysięcznemu zespołowi pracowników w Polsce i za granicą, możliwy jest stały i dynamiczny rozwój Spółki.

WIĘCEJ O FIRMIE


Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Co gwarantujemy:

Prześlij CV na adres [email protected] lub zostaw na portierni w: Białymstoku przy ul. Gen. Andersa 11

Więcej informacji pod numerem telefonu:

+ 48 85 67 83 323
+ 48 85 67 83 322

OFERTY PRACY


Wartości, jakimi kieruje się FORTE towarzyszą nam stale i cały czas odnoszą się do wzajemnych relacji wewnątrz firmy oraz jej oddziaływania na bliższe i dalsze środowisko. Jesteśmy silną organizacją gospodarczą, która w swojej działalności opiera się na uniwersalnych wartościach, takich jak: współpraca, odpowiedzialność, rozwój i wrażliwość.

MEBLE - NA TYM SIĘ ZNAMY

FORTE to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów. Wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Meble w paczkach to ekonomiczny zakup, prosta dostawa i łatwy montaż. FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. oferują bogaty asortyment mebli do jadalni, salonu, kuchni, sypialni i pokoju młodzieżowego.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE
Korzystając z wiedzy najlepszych specjalistów w kraju i za granicą, FORTE nieustannie podąża za zmieniającą się technologią. Dba o stałą modernizację parku maszynowego poszczególnych fabryk oraz wykorzystuje najnowsze systemy informatyczne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom FORTE zapewnia swoim odbiorcom wysokiej jakości produkty w dobrej cenie.

POTENCJAŁ PRODUKCYJNY
Obecnie FORTE posiada pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku oraz w Hajnówce. Całkowita powierzchnia produkcyjna fabryk wynosi 143.000 m², zaś powierzchnia magazynowa 103.000 m². Oferta produktowa dostosowywana jest do potrzeb rynku. Każdego roku do oferty wprowadzanych jest blisko 1 500 nowych wzorów.

JAKOŚĆ TO PODSTAWA
Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów FORTE jest certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży mebli. Politykę jakości realizujemy zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Jakości Grupy Kapitałowej Fabryk Mebli "FORTE" S.A.

PRODUKTY DOSTĘPNE W CAŁEJ EUROPIE
W ciągu 27 lat swojej działalności FORTE zaprosiło do grona swoich odbiorców ponad 4 500 firm, prowadząc sprzedaż do ponad 40 krajów na świecie. Meble FORTE reprezentowane są w niemal wszystkich znaczących sieciach handlowych oraz w szeregu dobrych salonów meblowych na terenie całej Europy. Eksport stanowi 80% produkcji FABRYK MEBLI „FORTE” S.A. – firma posiada własne organizacje sprzedaży na najważniejszych rynkach.

NIE TYLKO BIZNES
Inwestowanie w kadry, działania na rzecz dzieci pracowników, współpraca z uczelniami wyższymi, wspieranie inicjatyw społeczności lokalnej, działalność FUNDACJI AMF „NASZA DROGA”, czy przyzakładowe przedszkola "Żółty Słonik" to tylko część z obszarów działań, którymi FORTE poszerza tradycyjne pojmowanie biznesu.

Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.