Materiał informacyjny

Firma Joanna Suszczyńska SAJP

Firma Joanna Suszczyńska SAJP
Materiał informacyjny

Firma Joanna Suszczyńska SAJP powstała w 2010r.w Grajewie woj. Podlaskie, zajmująca się sprzedażą odzieży damsko-męskiej. Preferowana odzież dla naszych klientów to style elegancki, połączony ze stylem street fashion. Lubimy nowości, innowacyjność, nowoczesne tkaniny, szycia i nowe trendy. Stopniowo zdobywaliśmy wiedzę i zaczęliśmy rozszerzać swoją działalność na terenie Ełku woj. Warmińsko-Mazurskie, tu w 2017., powstał SAJP MĘSKI, a na dużo większym metrażu w 2018r. SAJP DAMSKO-MĘSKI.

W każdych salonach sprzedażowych oferujemy styl minimalistyczny tzn. mniej znaczy więcej, doskonale sprawdza się jako strój biurowy, zwłaszcza, gdzie nasze miejsce pracy dostosowane jest do ścisłego dress code. Minimalizm w ubiorze jest bezpiecznym i sprawdzonym sposobem na udaną stylizację.

SAJP stawia sobie niezwykle wygórowane cele. Każdy produkt w naszych salonach charakteryzuje się nieprzeciętną elegancją oraz interesującym stylem. Klienci, którzy cenią sobie wygodę, elegancję, klasykę komfort ze szczyptą innowacji z pewnością znajdą u nas coś dla siebie.

Najistotniejszym celem rozwoju firmy jest stawianie na jakość kolekcji danego asortymentu, który zakontraktowany jest z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Jak również kwestia, że nie bazujemy na tych samych producentach, każdy z nich ma inny system projektowy, inną technologię szycia.

TWORZĄC MODĘ I STYL MUSIMY PAMIĘTAĆ JEDNO:
UBRANIE TO NIE WSZYSTKO, ALE WSZYSTKO MOŻEMY ZROBIĆ, BY ZAPROPONO0WAĆ RÓŻNE STYLE DLA NASZYCH ODBIORCÓW. POTRZEBY NASZYCH KLIENTÓW SĄ NASZYMI POTRZEBAMI, TYM KIERUJEMY SIĘ I UMACNIAMY FIRMĘ NA TERENIE LOKALNYM GRAJEWO ( woj. Podlaskie) – EŁK (woj. Warmińsko-Mazurskie).

Facebooka SAJP JOANNA SUSZCZYŃSKA
www.facebook.com/Sajp-Joanna-Suszczynska

Nasze Salony:

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.