Forum Czytelników. Oto Państwa głosy

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Ilona Burkowska

Forum Czytelników. Oto Państwa głosy

Ilona Burkowska

Czekamy na Państwa głosy i opinie pod nr telefonu: 68 324 30 66.

Mieszkaniec Ptasiej z Zielonej Góry: - Przy ul. Ptasiej w Zielonej Górze od strony parku nie świecą się lampy od kilku tygodni. Zgłosiłem w Enei, ale powiedziano mi, że w czasie dwóch tygodni może być usterka naprawiona, bo takie są procedury. A jest tu tak ciemno, że aż strach wieczorem wychodzić.

Emeryt z Zielonej Góry:
- Jestem oburzony zachowaniem polskich urzędników w Unii Europejskiej, mianowanych przez PO! Na przykład pani Bieńkowska powinna przynajmniej wstrzymać się od głosu w sprawie upominania Polski. Ci, którzy źle się czują w „tym kraju” powinni emigrować tam, gdzie ich korzenie!

Zbigniew z Zielonej Góry: - Enea założyła mi licznik przedpłatowy, bo nie mieszkałem w tym lokalu i nie korzystałem z prądu. Ale... ja nie dostałem instrukcji i nie wiem, jak to obsługiwać. Byłem w firmie, stałem w długaśnej kolejce ponad godzinę i powiedziano mi, że oni też nie mają instrukcji. To bardzo dziwne.

Anna z Zielonej Góry:
- Bardzo dziękuję urzędnikom z zielonogórskiego magistratu za szybką interwencję. W poniedziałek zadzwoniłam do urzędu z prośbą o posypanie piaskiem podwórka przy ul. Młyńskiej. Mieszkają tam moi rodzice, starsi ludzie, którzy wręcz bali się wychodzić na dwór, bo było tam bardzo ślisko. Ledwo odłożyłam słuchawkę, już przyjechały służby, uporządkowali teren i jeszcze piasek zostawili. Bardzo mnie to cieszy.

Rodowita zielonogórzanka: - Nie podoba mi się ta kłótnia w Europie dotycząca spraw Polski. Gdyby PO wygrała, nie byłoby tych kłótni. Nie oceniam czy teraz jest lepiej czy gorzej, bo nie patrzę na sprawę jak polityk, tylko jak obywatel. Uważam jednak, że posłowie z PO są pełni nienawiści.

Ilona Burkowska

Gdy dzwonicie do „Gazety Lubuskiej”, to zwykle ja podnoszę słuchawkę... W dziale łączności z Czytelnikami pracuję od 8 lat. Pomagam, podpowiadam, dzwonię, piszę pisma, kontaktuję Was ze specjalistami. Działam z Wami i dla Was. I to właśnie uwielbiam w tej pracy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.