Materiał informacyjny

Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko

Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Agnieszka Jabłko
Materiał informacyjny

Chcesz skorzystać z profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej? Wybierz się do Gabinetu Medycyny Estetycznej lek. Agnieszki Jabłko, absolwentki Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anty-Aging w Warszawie. Decydując się na botoks, kwas hialuronowy oraz inne zabiegi upiększające u lekarza, a nie kosmetyczki, możesz być pewna, że powierzasz swoje zdrowie i wygląd w dobre ręce.

Lek. Agnieszka Jabłko specjalizuje się w przeprowadzaniu różnorodnych zabiegów upiększających i odmładzających. Wśród nich można znaleźć zabiegi niwelujące zmarszczki z użyciem botoksu, zabiegi wypełniające z użyciem kwasu hialuronowego (wypełnianie zmarszczek, konturowanie twarzy), lifting Jett Plazmą, lipolizę, nici PDO oraz mezoterapię wybranych okolic (kontury oczu, twarz, szyja, dekolt, dłonie, inne...) Proponowane są zabiegi leczenia nadpotliwości pach, dłoni, stóp, czoła.


W propozycjach można również znaleźć zabiegi usuwania znamion i brodawek.

Szeroka gama peelingów i biorewitalizacji zachęca do odwiedzenia tego miejsca. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego też tu wykonamy. Gabinet oferuje także pakiet zabiegów dedykowanych mężczyznom (botoks, wypełniacze, leczenie łysienia, regeneracja skóry, oczyszczanie) Podczas zabiegów wykorzystywane są jedynie najlepsze, bezpieczne preparaty z najwyższej półki posiadające świadectwa dopuszczenia i badania kliniczne.

Tu znajdziesz również wybrane zabiegi w promocyjnych cenach.

Gabinet posiada również laser medyczny klasy premium do wykonywania szerokiej gamy zabiegów laserowych (fotoodmładzania, epilacji, leczenie trądzików, grzybicy paznokci, zamykania naczynek, leczenia rumienia, melazmy, peelingów laserowych, obkurczania porów, zabiegów frakcyjnych).

Jako nowość zostało wprowadzone szerokie spektrum zabiegów kosmetologicznych-pielęgnujących skórę twarzy, szyi i dekoltu.
Dostępne są zabiegi oraz preparaty pielęgnujące dla skór problematycznych (trądzikowych, z przebarwieniami, z rumieniem).
Dużą popularnością cieszą się zabiegi na brwi- laminacja, brow xenna.

Nowością jest wprowadzenie zabiegów na ciało-leczenie celulitu wodnego i tłuszczowego, oraz redukcja nadmiaru tłuszczyku.

W Gabinecie prowadzona jest również sprzedaż profesjonalnych kosmetyków do domowej pielęgnacji oraz bonów prezentowych, będących doskonałym pomysłem na wyszukany upominek. Co więcej, lek. Agnieszka Jabłko służy także konsultacjami oraz doradztwem w zakresie oceny stanu skóry i doboru najskuteczniejszych metod leczenia.

Gabinet lekarski Agnieszki Jabłko położony jest w Białymstoku przy ul. Rynek Kościuszki 15B lok.18. Wejście do budynku znajduje się od strony Alei Bluesa. Na czas trwania zabiegów samochody najwygodniej jest pozostawić na parkingu w pobliżu hotelu Esperanto, na ul. Suraskiej albo na Akademickiej. Klienci mają możliwość rozłożenia należności za zabiegi na raty. Honorowane są tu płatności kartą. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do rezerwacji wizyt online!

Rynek Kościuszki 15B lok.18,
15-091 Białystok (wejście od Alei Bluesa, parking ul. Akademicka, Suraska, przy Hotelu Esperanto)

tel.: 501-64-80-60
tel.: 780-11-67-67

moment.pl/gabinet-medycyny-estetycznej-lek-agnieszka-jablko
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.