Gdy się rozstajemy. Jak się podnieść i Żyć dalej - odpowiada Jacek Pawłowski

Czytaj dalej
Iwona Marciniak

Gdy się rozstajemy. Jak się podnieść i Żyć dalej - odpowiada Jacek Pawłowski

Iwona Marciniak

Dokończmy dziś temat rozstań. Jest taka przejmująca piosenka Agnieszki Osieckiej pt. Kto tam u ciebie jest? Da się poteoretyzować jak długo ten, kto zostaje sam, może cierpieć z powodu rozstania?

Jak długo trwa to „ prawie już o tobie nie myślę”? Ano nie da się określić. Gdyby to było proste, jak noszenie żałobnej czerni przez rok i miesiąc, byłoby po sprawie. Uczucia rządzą się jak chcą, ale też jak im pozwolimy (w pewnym stopniu). Jednym się udaje otrząsnąć i żyć pełnią, innym niestety nie. Jeżeli będziemy obwiniać tylko i wyłącznie siebie, gloryfikując byłego partnera, nie wygrzebiemy się.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.