Gm. Juchnowiec Kościelny. To nie jest droga, to prawdziwe bagno

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Izabela Krzewska

Gm. Juchnowiec Kościelny. To nie jest droga, to prawdziwe bagno

Izabela Krzewska

Gm. Juchnowiec Kościelny. Koleiny i błoto po kostki. Przez deszcz remontowana droga gruntowa zmieniła się w bagno. Rolnicy nie mogą dojechać na swoje pola.

Mam 8 ha kukurydzy przy tej drodze. W jednym miejscu została lekko wykonana. 200-300 metrów dalej: glina po kolana. Ciągnikiem bez napędu ledwo dziś tu dojechałem - przyznaje Andrzej Gryguć ze wsi Biele.

W dalszej części artykułu przeczytasz m.in.komentarz kierownika referatu Inwestycji i Gospodarki Komunalnej w Gminie Juchnowiec Kościelny.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.