Tomasz Rusek

Gorzów i Strzelce rozpoczynają rekrutację do przedszkoli. To może być trudny nabór. Bo dzieci będzie bardzo dużo

Zaraz zacznie się nabór do przedszkoli Fot. pixabay.com Zaraz zacznie się nabór do przedszkoli
Tomasz Rusek

Rozpoczęła się rekrutacja do gminnych przedszkoli. Kto ma już w nich dziecko, od wczoraj (22 bm.) może przedłużyć ich pobyt. Kto nie ma, niech szykuje podanie. Czas start!

Co trzeba wiedzieć o naborze? Burmistrz Mateusz Feder zapewnia, że wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie www.strzelce.pl, jednak dodaje: - Już informuję Czytelników!

Pamiętaj o datach i ważnych terminach

Rodzice dzieci już uczęszczających do placówek powinni do 28 lutego złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego. Mogą to robić już od wczoraj. Uwaga: jest to ważne, bo porządkuje faktyczną wiedzę o liczbie wolnych miejsc.

Czytej więcej:

 • Rodzice dzieci już uczęszczających do placówek powinni do 28 lutego złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego. Mogą to robić już od wczoraj. Uwaga: jest to ważne, bo porządkuje faktyczną wiedzę o liczbie wolnych miejsc.
 • Rodzice, którzy dopiero dziecko chcą zapisać, podania mogą składać od 1 do 30 marca.
Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Tomasz Rusek

Najwięcej moich tekstów znajdziecie obecnie na stronie międzyrzecz.naszemiasto.pl. Żyję newsami, ciekawostkami, inwestycjami, problemami i dobrymi wieściami z Międzyrzecza, Skwierzyny, Trzciela, Przytocznej, Pszczewa i Bledzewa.
To niezywkły powiat, moim zdaniem jeden z najpiękniejszych (i najciekawszych!) w Lubuskiem. Są tam też wspaniali ludzie, z którymi mam szansę porozmawiać na facebookowym profilu Głos Międzyrzecza i Skwierzyny. Wpadnijcie tam koniecznie. Udało się nam stworzyć wraz z ponad 15 tysiącami ludzi fajne, przyjazne miejsce, gdzie znajdziecie newsy, piękne zdjęcia, relacje z ważnych wydarzeń i - codziennie! - najnowszą prognozę pogody. Bo od pogody zaczynamy dzień.


Staram się pilnować najważniejszych spraw i tematów. Sporo piszę o:


jeziorze Głębokim, o inwestycjach, czy atrakcjach turystycznych, ale poruszamy (MY - bo wiele tematów do załatwienia i opisania podpowiadacie Wy, Czytelnicy) dziesiątki innych spraw. 
Dlatego przy okazji wielkie dzięki za Wasze komentarze, opinie, zaangażowanie i wsparcie.Zdarza się też, że piszę o Gorzowie. To moje rodzinne miasto, które - tak lubię myśleć - znam jak własną kieszeń. Cały czas się zmienia, rozbudowuje, wiecznie są tu jakieś remonty i inwestycje, więc pewnie jeszcze przez lata nie zabraknie mi tematów! 


Do Gazety Lubuskiej (portal międzyrzecz.naszemiasto.pl jest jej częścią) trafiłem niemal 20 lat temu. Akurat zakończyłem swoją kilkuletnią przygodę z Radiem Gorzów i Radiem Plus, więc postanowiłem się sprawdzić w słowie pisanym (choć mówione było świetną przygodą). I tak się sprawdzam, i sprawdzam, i sprawdzam. Musicie bowiem wiedzieć, że Lubuska sprzed nastu lat i obecna to zupełnie inne gazety. Dziś, poza pisaniem, robimy zdjęcia, nagrywamy filmy, przygotowujemy relację. Żaden dzień nie jest takim sam. I chyba dlatego tak lubię tę pracę.

Lubię też: • jazdę na rowerze

 • pływanie

 • urlopy

 • gołąbki

 • seriale

 • lenistwonie przepadam za: • winem

 • górami

 • ogórkową

 • tłumem

 • hałasami

 • wczesnym wstawaniem (aczkolwiek nieźle mi wychodzi!)OK, w ostateczności mogę zjeść ogórkową.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.