Grosze nie gorsze. Komentarz redaktora Bartosza Wacławskiego

Czytaj dalej
Fot. Archiwum
Bartosz Wacławski

Grosze nie gorsze. Komentarz redaktora Bartosza Wacławskiego

Bartosz Wacławski

To jedna z najfajniejszych akcji kulturalnych w mieście. Oba białostockie teatry się zmówiły z operą i 12 maja sprzedają bilety na spektakle za 300 groszy. „Upiora w operze” na przykład można obejrzeć więc za 3 zł. Rzadka gratka.

Nie mam wątpliwości, że aby zdobyć bilet na wszystkie trzy spektakle - oprócz „Upiora...” w operze, można będzie zobaczyć „Słomkowy kapelusz” w Białostockim Teatrze Lalek i „Ożenek” w Teatrze Dramatycznym - będzie trzeba wykazać się nie lada cierpliwością. Że warto - nie mam złudzeń. Trzeba zabrać coś do picia, kanapki i rozpocząć koczowanie. Kiedy otwierane są kasy, dowiesz się tutaj:

To już czwarta taka akcja w Białymstoku. Widać, że białostoczanie je uwielbiają. Warto, by podobnych było więcej.

Więcej na ten temat przeczytasz tu: Bilety na Upiora w Operze i Ożenek za 300 groszy. Opera, BTL i Teatr Dramatyczny uruchamiają promocje

Bartosz Wacławski

W "Porannym" pracuję od maja 2001 roku. Przez te wszystkie lata byłem reporterem, redaktorem terenowych tygodników, wydawcą, sekretarzem redakcji... Poznałem zawód z każdej strony. Uwielbiam opowiadać pozytywne historie, opisywać dobrych ludzi, szukać fajnych pozytywnych relacji. Fascynuje mnie też polityka. Niestety - mam coraz częstsze przekonanie - rzadko ma pozytywny wpływ na nas, zwykłych obywateli.

Jestem dziennikarzem odkąd pamiętam. Zacząłem jeszcze w szkole średniej od stażu w Radiu Białystok. Tam zdobywałem pierwsze szlify. I spotkałem najważniejszych zawodowych mentorów. W międzyczasie w Białymstoku powstała telewizja. Wtedy nazywała się po prostu Telewizja Białystok. Zaczynałem tam jako dziennikarz, potem pełniłem funkcje i producenta, i prowadzącego, i wydawcy programu informacyjnego.

Dziś współtworzę najfajniejsze portale w regionie: poranny.pl i wspolczesna.pl.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.poranny.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.