Agata Sawczenko

Honorata Sierocka wzięła udział w Rejsie Niepodległości. Jak Upierdliwa Nereida przez trzy dni chrzest przechodziła

Studentka ma już kolejne plany na egzotyczne podróże. Zamierza wziąć udział w 34. Światowych Dniach Młodzieży w Panamie. Fot. archiwum prywatne Studentka ma już kolejne plany na egzotyczne podróże. Zamierza wziąć udział w 34. Światowych Dniach Młodzieży w Panamie.
Agata Sawczenko

To przygoda życia i wspomnienia, które zostaną ze mną na długo - podkreśla Honorata Sierocka, studentka Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej, która wróciła z Rejsu Niepodległości na pokładzie Daru Młodzieży.

Honorata była w załodze składającej się ze studentów Akademii Morskiej w Gdyni oraz laureatów konkursu ogłoszonego przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Konferencję Episkopatu Polski oraz Salezjański Wolontariat Misyjny - Młodzi Światu.

Rejs Niepodległości to druga w historii żaglowca wyprawa dookoła świata. Akademia Morska - właściciel statku Dar Młodzieży - i Ministerstwo Gospodarki Morskiej zaproponowały, aby uczcić w ten sposób setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Kulminacją rejsu będzie udział załogi w 34. Światowych Dniach Młodzieży w Panamie w styczniu 2019 roku.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Agata Sawczenko

W "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej" zajmuję się przede wszystkim szeroko pojętą ochroną zdrowia. Chętnie podejmuję też tematy społeczne i piszę o ciekawych ludziach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.