Joanna Boroń

Ile poczekasz na wizytę u specjalisty? Możesz to sprawdzić!

Ile poczekasz na wizytę u specjalisty? Możesz to sprawdzić! Fot. archiwum polskapress
Joanna Boroń

Od poniedziałku NFZ uruchomiło nowa wersję informatora o świadczeniach medycznych. Można w niej - przynajmniej w teorii - sprawdzić kiedy i gdzie przyjmie nas bezpłatnie lekarz w ramach.

Do tej pory działała wyszukiwarka Kolejki.nfz.gov.pl, która była jednym z najpopularniejszych źródeł uzyskiwania informacji o terminach leczenia. Dotychczas średnio w miesiącu korzystało z niego ponad 53 tys. pacjentów.

Teraz pod nowym adresem Terminyleczenia.nfz.gov.pl można sprawdzić, gdzie i kiedy najszybciej uzyskamy pomoc lekarza, ile osób czeka na leczenie w przychodni lub szpitalu, który wybraliśmy oraz czy w szpitalu lub poradni są udogodnienia dla pacjentów, takie jak: parking, podjazd dla wózków, winda czy specjalnie dostosowana łazienka dla niepełnosprawnych. W wyszukiwarce dostępne są także adresy, numery telefonów do poszczególnych poradni i szpitali.

Pozostało jeszcze 54% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Boroń

Od 2000 roku, w którym zrobiłam dyplom na wydziale prawa poznańskiego uniwersytetu, pracuję w naszych lokalnych mediach - Głosie Koszalińskim oraz jego portalach internetowych, które swoim zasięgiem obejmują teren dawnego województwa koszalińskiego.


Zajmuję się zdrowiem i szeroko rozumianym stylem życia – w tym też kulinariami, które również prywatnie są moją pasją – mam niezłą kolekcję kulinarnych książek, które nie są jedynie ozdobą półek, ale inspiracją do kulinarnych eksperymentów.


Prócz tego w swojej pracy zajmuje się tematami społecznymi, bardzo często zainspirowanymi sygnałami naszych czytelników i internatów. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.