Ile PUP w Żninie wyda na aktywizację bezrobotnych w roku 2018?

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Bolt
Iwona Góralczyk

Ile PUP w Żninie wyda na aktywizację bezrobotnych w roku 2018?

Iwona Góralczyk

W Urzędzie Pracy spotkali się członkowie Powiatowej Rady Rynku Pracy. Przyjęli sprawozdanie z działalności PUP w roku 2017, a ponadto pozytywnie zaopiniowali kierunki działania na rok bieżący.

- Limit środków Funduszy Pracy na finansowanie programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej przez PUP w Żninie w 2018 roku jest mniejszy niż w 2017 r. i wynosi aktualnie 6 759 000 zł. W ciągu roku może jednak ulec zwiększeniu, w przypadku pozyskania dodatkowych środków przeznaczonych na realizację programów aktywizacji zawodowej - informuje Olga Berdysz, dyrektor PUP w Żninie.

Liczba osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP  w końcu grudnia 2017 r. wyniosła 2996 osób. Ile wyda na aktywizację bezrobotnych w roku 2018? Więcej statystyk w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Góralczyk

Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla mieszkańców powiatu żnińskiego, by później relacjonować te wydarzenia na łamach "Gazety Pomorskiej", na portalach pomorska.pl, znin.naszemiasto.pl oraz w mediach społecznościowych.
Od 1998 roku mieszkam w Żninie, który po Brodnicy stał się moim drugim domem. Fascynują mnie ludzie Pałuk - twórczy, pełni pasji, pomysłów i chęci działania, a także bogata historia tego regionu. Bliska sercu jest mi sztuka ludowa, pałuckie rękodzieło, a co za tym idzie  kultowa "Jesień na Pałukach".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.