Ilona z Ropczyc i Magda z Rzeszowa walczą dzielnie o zrzucenie kolejnych kilogramów

Czytaj dalej
Urszula Sobol

Ilona z Ropczyc i Magda z Rzeszowa walczą dzielnie o zrzucenie kolejnych kilogramów

Urszula Sobol

Od ponad ośmiu tygodni 26 - letnia Ilona Kołodziej z Ropczyc i 29 - letnia Magda Czarnik z Rzeszowa skutecznie walczą z nadwagą. Stosują dietę, zmieniają nawyki żywieniowe i regularnie odwiedzają dietetyków. Obydwie panie zrzuciły już sporo kilogramów. Czują się świetnie . i zapewniają, że nadal walczą o kolejne kilogramy.

Ilona i Magda to uczestniczki metamorfozy, prowadzonej przez Centrum Dietetyczne NutriPoint z Rzeszowa. Obie panie borykały się z nadwagą i chciały w końcu pozbyć się zbędnych kilogramów. W lutym rozpoczęły walkę ze zbędnymi kilogramami. Za nimi już półmetek metamorfozy. Nasze rozmówczynie zrzuciły już po sześć kilogramów i są w doskonałej formie.

Ilona schudła i lepiej już śpi

Ilona, przy swoim wzroście 157 cm, ważyła 68,5 kg. To młoda, ambitna mama, która kilka razy wcześniej próbowała zgubić zbędne kilogramy, zwłaszcza te „nabyte” po ciąży. Liczyła kalorie, odrzuciła słodycze. Efekt jakiś był, jednak w pewnym momencie waga się ustabilizowała i za nic nie chciała pójść w dół. To trochę ją demotywowało. Ilona przyznała się, że obowiązki domowe, opieka nad dzieckiem przyczyniły się, do tego, że nie zawsze był czas na posiłki o odpowiedniej porze i ćwiczenia. W końcu sama zdecydowała, że czas zabrać się za to konkretnie.

- Przede wszystkim zrobiłam to dla zdrowia. Chciałam poczuć się lepiej, lżej. Poprawić swoją samoocenę oraz lepszą formę fizyczną - opowiadała Ilona.

Agata Bykowska, dietetyk z Centrum Dietetycznego NutriPoint w Rzeszowie, prowadzący pani Ilonę, ustaliła, że w jej diecie będzie 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Zaleciła również trzy razy w tygodniu ćwiczenia.

- Jesteśmy na półmetku metamorfoz i Ilona po 7 tygodniach diety zobaczyła na wadze prawie 6 kilogramów mniej - opowiada o postępach procesu zrzucania kilogramów Agata Bykowska.

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.