INSTYTUT BADAŃ EDUKACYJNYCH

Czytaj dalej
.

INSTYTUT BADAŃ EDUKACYJNYCH

.

Instytut Badań Naukowych (IBE) to interdyscyplinarna placówka badawcza prowadząca badania naukowe nad funkcjonowaniem i efektywnością systemu edukacji oraz rynku pracy. Instytut uczestniczy w wielu krajowych i międzynarodowych projektach badawczych, opracowuje raporty, sporządza ekspertyzy i pełni funkcję doradczą.

IBE działa pod nadzorem Ministra Edukacji Narodowej i współpracuje blisko z instytucjami kluczowymi w polskim systemie edukacji – m.in. Centralną Komisją Egzaminacyjną i Ośrodkiem Rozwoju Edukacji. Sieć współpracy Instytutu obejmuje także administrację publiczną, samorządy, szkoły, organizacje pozarządowe, uczelnie wyższe, krajowe i zagraniczne ośrodki badawcze oraz organizacje międzynarodowe. W 2017 roku Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych przyznał Instytutowi Badań Edukacyjnych kategorię A, wysoko oceniając jego osiągnięcia naukowe i twórcze, potencjał naukowy oraz praktyczne efekty działalności naukowej.

WIĘCEJ


Na stoisku IBE porozmawiasz z ekspertami o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji - rozwiązaniu systemowym, które służy podniesieniu poziomu kapitału ludzkiego w Polsce, poprzez zebranie, opisanie i uporządkowanie informacji o różnych kwalifikacjach w jednym, powszechnie dostępnym rejestrze. Podobne systemy funkcjonują już w wielu krajach, ułatwiając weryfikację kompetencji pracowników i zwiększając konkurencyjność firm za granicą.

Regionalne Centrum Rozwoju ZSK
ul. Złota 4 lok. 207
15-016 Białystok
http://kwalifikacje.edu.pl

tel. 573 444 569
tel. 573 444 568
[email protected]
[email protected]

Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.