Joanna Krężelewska

Integracja w sercu Koszalina. Tak promujemy tolerancję!

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty integracyjne. Towarzyszył im kiermasz rękodzieła, który pokazał, jak wiele talentów i umiejętności mają Fot. Radek Koleśnik Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty integracyjne. Towarzyszył im kiermasz rękodzieła, który pokazał, jak wiele talentów i umiejętności mają osoby z niepełnosprawnością.
Joanna Krężelewska

Setki osób, które przyszły na imprezę organizowaną przez koszalińskie koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób Upośledzonych Umysłowo, to dowód chęci zrozumienia niepełnosprawności i wyraz tolerancji.

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zainaugurował wczoraj Dni Koszalina. Osoby z niepełnosprawnością otrzymały od prezydenta klucz do bramy miasta i zaprosiły na Rynek Staromiejski na kolorową fiestę.

- Nie chcemy tylko brać, chcemy też dawać, a do zaoferowania mamy naprawdę dużo - podkreśliła Joanna Zduńska, współorganizatorka wydarzenia. - Wystarczy tylko pozwolić nam rozwinąć skrzydła!

Pozostało jeszcze 57% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.