Jakub Pikulik

Internautka: Powinni im rytualne łby puste obcinać

Obraźliwe wpisy na Facebooku zamieścili Karolina N. i Andrzej N. Prokuratura postawiła im zarzuty, sprawę zbada sąd Fot. facebook / zrzut ekranu Obraźliwe wpisy na Facebooku zamieścili Karolina N. i Andrzej N. Prokuratura postawiła im zarzuty, sprawę zbada sąd
Jakub Pikulik

Andrzej N. na Facebooku: „Wyp***dalać z Polski zamazańcy nikt was tu nie chce”. Karolina N. na tym samym portalu: „Im powinni rytualne łby puste obcinać, ciapate sku...”. Sprawa trafiła do prokuratury, ta skierowała do sądu akty oskarżenia.

Do Sądu Rejonowego w Gorzowie trafiły dwa akty oskarżenia. Dotyczą wpisów mieszkanki Kostrzyna i mieszkańca Dąbroszyna (gmina Witnica) na Facebooku. O co chodzi?

25 sierpnia zeszłego roku na jednym z prawicowych portali internetowych pojawiła się informacja o otwarciu w warszawie sklepu z mięsem halal.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Pikulik

Dziennikarzem "Gazety Lubuskiej" jestem od 2008 r. Niemal od początku moja praca w GL związana jest z działem internetowym. To obecnie najbardziej dynamicznie zmieniająca się dziedzina pracy dziennikarza. Zajmuję się sprawami całego regionu. Poruszam tematy społeczne, ekonomiczne i inne. Często przygotowuję materiały kryminalne, informacje dotyczące wypadków i głośnych akcji lubuskiej policji. Zajmuję się również sprawami dotyczącymi Kostrzyna nad Odrą i całego powiatu gorzowskiego.


A prywatnie? Mieszkam w podgorzowskiej Kłodawie. Interesuję się historią regionu. Uwielbiam górskie wycieczki piesze i rowerowe. Od kilku lat pasjonuję się też strzelectwem sportowym. 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.