Rajmund Wełnic

Internetowe łowy na nastolatki. Prowokacja w Szczecinku

Internetowe łowy na nastolatki. Prowokacja w Szczecinku Fot. archiwum polskapress
Rajmund Wełnic

Na parking przed jednym z marketów zajeżdża czarna terenówka, na kierowcę czekają dwie nastolatki. Starszej miał rzekomo oferować pieniądze za seks.

- To była prowokacja, czekaliśmy na niego w pobliskim sklepie - mówi pan Mariusz, animator dziecięcy, który wcześniej, podszywając się pod 14-latkę, korespondował z 37-letnim mężczyzną przez internet.  

 

- Na nasz widok i widok kamer, czym prędzej odjechał. 

 

Nasz rozmówca mówi, że do akcji skłoniła go skarga nastoletniej koleżanki, która miała być nagabywana przez dorosłego na internetowym komunikatorze. Miały padać propozycje spotkania.

 

[wytloczenie]- Wtedy zdecydowałem się na prowokację i zacząłem z nim pisać jako 14-letnia dziewczyna. Był bardzo ostrożny, chciał, aby przesłać mu zdjęcie. Pisałem, że 15 lat kończę za 3 miesiące, więc spotkanie i seks za pieniądze oferował wirtualnej koleżance, już 15-latce. 

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.