Inwestorzy wierzą w Łódź kongresową

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak
Matylda Witkowska

Inwestorzy wierzą w Łódź kongresową

Matylda Witkowska

Łódzcy hotelarze zwierają szyki, by przyciągnąć turystę biznesowego i organizatorów konferencji. Inwestorzy wierzą w Łódź. W budowie są dwa hotele, a w planach kilka kolejnych obiektów

Łódź może stać się idealnym miejscem dla turystyki biznesowej - uważają zgodnie hotelarze, inwestorzy i właściciele biur podróży. Budują hotele i trwa walka o przyciągnięcie turystów.

Widać już pierwsze piętro czterogwiazdkowego hotelu Puro na rogu ul. Ogrodowej i Zachodniej. W styczniu ma być wznowiona budowa hotelu Hampton by Hilton. Ma też powstać czterogwiazdkowy hotel przy ul. Piotrkowskiej 94 i trzygwiazdkowy hotel Legs przy ul. Ogrodowej 21.

Ile hoteli jest obecnie w Łodzi, a ile w trakcie budowy? Co z hotelem Hilton, który miał powstać do 2010 roku u zbiegu Piotrkowskiej i Mickiewicza? M.in. o tym przeczytasz w zamkniętej części artykułu

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Matylda Witkowska

Od kilkunastu lat jestem dziennikarką Dziennika Łódzkiego. W pracy zajmuję się tak ważnymi dziś sprawami zdrowia i medycyny oraz ochroną środowiska. Ale w mojej działce jest też rekreacja oraz duma i serce Łodzi czyli ulica Piotrkowska. Prywatnie jestem urodzonym mieszczuchem. Cieszy mnie moda na miasta zielone i dobre do życia, wolę jeździć rowerem niż autem. Fascynuje mnie to, co niezwykłe. Ktoś widział w Łodzi ufo? Chętnie tam podjadę.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.