Grzegorz Drążek

Inwestycje w Stargardzie. Kolizja energetyczna i gazowa spowodowała opóźnienia

Aleja Żołnierza w Stargardzie przebudowywana jest na odcinku od placu Słonecznego do ulicy 9 Zaodrzańskiego Pułku Piechoty. Taki też kierunek jazdy obowiązuje Aleja Żołnierza w Stargardzie przebudowywana jest na odcinku od placu Słonecznego do ulicy 9 Zaodrzańskiego Pułku Piechoty. Taki też kierunek jazdy obowiązuje teraz na tej drodze. U zbiegu al. Żołnierza i ul. 9 ZPP powstanie rondo
Grzegorz Drążek

Mieszkańcy zwracają uwagę, że przebudowa alei Żołnierza w Stargardzie nie idzie tak szybko jak powinna. Urzędnicy przyznają, że były opóźnienia, ale minimalne i już wszystko toczy się zgodnie z harmonogramem.

- W niektórych miejscach już dawno część robót została wykonana, a dalej nic tam się nie dzieje - mówi jeden z kierowców, który interweniował w Głosie w tej sprawie. - Utrudnienia w ruchu są spore i byłoby dobrze, gdyby roboty zostały wykonane jak najszybciej.

Inne parkowanie

Przebudowa alei Żołnierza w Stargardzie to inwestycja miasta. Pracownicy magistratu zapewniają, że prace cały czas trwają, a postępy robót są widoczne. Ale jednocześnie przyznają, że różne problemy po drodze się pojawiają.

Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Grzegorz Drążek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.