Jutro o godz. 11 odbędzie się główne losowanie w loterii "Mieszkanie za czytanie"

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Urszula Sobol

Jutro o godz. 11 odbędzie się główne losowanie w loterii "Mieszkanie za czytanie"

Urszula Sobol

Jutro długo wyczekiwany dzień przez wszystkich uczestników loterii „Mieszkanie za czytanie”. O godz. 11 w redakcji Gazety Codziennej Nowin przy ulicy Kraszewskiego 2 w Rzeszowie odbędzie się główne losowanie. Rozdamy nie tylko mieszkanie warte 310 000 złotych, ale także sporo gotówki. Zapraszamy na losowanie wszystkich chętnych naszych Czytelników.

To już piąte losowanie i biorą w nim udział wszystkie zestawy kuponów dostarczone (przyniesione, przesłane lub wydrukowane przez Organizatora) do Biura Loterii najpóźniej do dzisiaj, 6 listopada (środa) do godziny 15. Zgłoszenia, które dotarły do Organizatora w tym dniu po godzinie 15 nie biorą udziału w losowaniu. W przypadku Kart Abonamentowych, udział w piątym losowaniu biorą Karty Abonamentowe uzyskane przez uczestników za zakupy abonamentu dostępu do treści elektronicznych dokonane poprzez stronę plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ do dnia 15 października 2019 roku.

W głównym losowaniu wezmą też udział wszystkie prawidłowo dostarczone zestawy kuponów, które brały udział w poprzednich losowaniach loterii „Mieszkanie za Czytanie”.

Będziemy losować mieszkanie i gotówkę

Nagrody losowane będą zgodnie z poniższą kolejnością: 1 x nagroda główna: mieszkanie, 1 x 5 000 zł, 1 x 2 000 zł, 1 x 1000 zł.

Po wylosowaniu koperty, komisja sprawdza, czy spełnione są warunki określone w regulaminie. Jeśli warunki nie są spełnione, koperta zostaje odrzucona, a losowanie dla danej nagrody jest powtarzane do skutku. Raz wylosowana koperta nie wraca do ponownego losowania. Uczestnik loterii, który dla zwiększenia szans wylosowania przesłał więcej niż jedno zgłoszenie loteryjne (tj. kilka zestawów kuponów, każdy w osobnej kopercie), gdy zostanie wylosowany kilkakrotnie, kolejno otrzymuje wylosowane nagrody.

To piękne mieszkanie

Do wygrania jest mieszkanie, w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV i AGD, położone w kompleksie SkyRes w samym sercu Rzeszowa. Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., nasz sprawdzony partner i solidny deweloper.

Mieszkanie warte jest 310 000 złotych.

Laureat głównego losowania zamieszka w kompleksie mieszkalno - biurowy SkyRes położonym między ul. Lubelską, a ul. Warszawską. Nowoczesny design budynków w kompleksie SkyRes, a przede wszystkim wysoki standard wykończenia, garaże podziemne i świetna lokalizacja spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. To, co wyróżnia kompleks mieszkalno - biurowy SkyRes spośród innych to niezwykła lokalizacja i doskonała komunikacja z każdym rejonem miasta, a także terenami przyległymi do Rzeszowa.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.