.

KAN

.

KAN to producent systemu KAN-therm – kompletnego multisystemu instalacyjnego służącego do budowy wewnętrznych instalacji wodnych, grzewczych, a także technologicznych i gaśniczych. Firma z centralą w Białymstoku, istnieje od 1990 roku. Posiada 5 biur techniczno-handlowych w Polsce: Warszawa, Gdańsk, Kielce, Poznań, Katowice oraz 5 spółek: w Niemczech, Rosji, Ukrainie, na Białorusi i na Węgrzech.

KAN jest organizacją specjalistycznej wiedzy technicznej. Szkolenia w jakich uczestniczą pracownicy Grupy KAN, to w większości programy tworzone specjalnie dla firmy. To właśnie szkoelnia zamknięte pozwalają na staly i ukierunkowany rozwój jej pracowników.

W całej Grupie KAN zatrudnionych jest blisko 850 osób.

WIĘCEJ O FIRMIE


Obecnie rekrutujemy m.in. na stanowiska: konstruktor, zakupowiec, specjalista ds. marketingu, logistyki, magazynier. Firma poszukuje też wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych.
Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie internetowej, w zakładce Kariera.

Swoim pracownikom gwarantujemy: kierunkowe szkolenia rozwojowe, przejższystą ścieżkę rowoju (możliwość awansów poziomych i pionowych), w pełni finansowane przez firmę kursy językowe, dofinansowanie do studiów i “podyplomówek” oraz bogaty pakiet socjalny.

OFERTY PRACY


Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.