Marta Dudka

Kandydatów do walki o tytuł menadżera roku 2015 przybywa

Od lewej na górze: Stanisław Mosiejko (sms: GLMR.34), Anna Marusiak (sms: GLMR.33), Andrzej Iwanicki (sms: GLMRB.28), Edward Cichański (sms: GLMR.5) Fot. Archiwum użytkowników Od lewej na górze: Stanisław Mosiejko (sms: GLMR.34), Anna Marusiak (sms: GLMR.33), Andrzej Iwanicki (sms: GLMRB.28), Edward Cichański (sms: GLMR.5).
Marta Dudka

Wybieramy najlepszego szefa roku. Jesteś nim? Jeszcze dzisiaj możesz się zgłosić do naszego plebiscytu na menadżera 2016 r.

Dzisiaj (20 stycznia) przedstawiamy nowych kandydatów, którzy dołączyli do walki o tytuł najlepszego szefa, kierownika, dyrektora czy menadżera oraz działacza społecznego i lokalnego.

Andrzej Iwanicki jest współwłaścicielem firmy A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane. Firmę założył wraz z bratem w 1989 roku. W przedsiębiorstwie zatrudnia aż 750 osób. To nie tylko biznesmen, ale także społecznik. - W miarę możliwości finansowych staram się wspierać młodzież naszej gminy w rozwijaniu pasji, poprzez wspieranie klubów sportowych - mówi pan Andrzej.

Edward Cichański od 2011 roku jest sołtysem Wilkowa w gminie Świebodzin. Dzięki jego zaangażowaniu w ciągu pięciu lat, odkąd jest szefem, wieś bardzo się zmieniła. Powstał plac zabaw, schody dla niepełnosprawnych, miejsce rekreacji i wypoczynku nad jeziorem, kąpielisko nad jeziorem.
- Ale to nie wszystko. Mam dużo planów na następny rok. Chcę dokończyć oświetlenie wsi oraz zagwarantować mieszkańcom dobre, przejezdne drogi w gminie - mówi sołtys.

Anna Matusiak od 2014 roku jest dyrektorką Domu Pomocy Społecznej w Glińsku (gm. Świebodzin). Placówka, którą prowadzi, zapewnia pomoc i wsparcie dla 100 kobiet przewlekle psychicznie chorych, które wymagają całodobowej opieki. - Niestety, nasze pensjonariuszki nie są w stanie zapewnić sobie samodzielnego życia w środowisku domowym. Pomagamy im, opiekujemy się nimi i wspieramy je. Dlatego dla mnie największą nagrodą jest ich uśmiech - mówi dyr. Anna Matusiak. Jaki powinien być według niej idealny mendażer? - Powinien być przede wszystkim człowiekiem, bo dyrektorem się bywa, a człowiekiem się jest - tłumacz A. Matusiak.

Stanisław Mosiejko od ośmiu lat jest dyrektorem Świebodzińskiego Domu Kultury. I za jego „rządów” udało się przywrócić do życia kino, które teraz cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród młodzieży, która odwiedza dom kultury, ale także wszystkich mieszkańców. Dyrektor S. Mosiejko również bardzo się angażuje w działalność artystyczną domu kultury.

Na kandydatów można głosować za pomocą SMS-ów wysyłanych na nr 72355, w treść należy wpisać odpowiedni prefiks i numer kandydata.

Aktualny ranking, zdjęcia kandydatów, opis ich sylwetek - to wszystko można znaleźć na: www.gazetalubuska.pl/menadzer oraz www.gazetalubuska.pl/biznes

Głosowanie trwa do 3 lutego. Plebiscyt wspiera Elżbieta Anna Polak, marszałek województwa lubuskiego.

Marta Dudka

Opiekuję się terenem gminy Świdnica, Nowogród Bobrz. i Czerwieńsk oraz terenem byłej gminy Zielona Góra.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.