Katarzyna Sadowska: Spacer nie wystarczy, by utrzymać dobrą formę

Czytaj dalej
Agata Sawczenko

Katarzyna Sadowska: Spacer nie wystarczy, by utrzymać dobrą formę

Agata Sawczenko

Nawet na urlopie można zadbać o formę i zdrową, lekkostrawną dietę. Jak to zrobić, jakich zasad przestrzegać - radzi Katarzyna Sadowska, trenerka personalna i właścicielka klubu Mrs. Sporty.

Nawet jeśli w ciągu roku trzymamy dietę i regularnie ćwiczymy, to w czasie urlopu niemal każdemu chce się trochę poleniuchować na plaży. Możemy sobie na to pozwolić?

Katarzyna Sadowska, trenerka personalna, właścicielka klubu Mrs. Sporty: Możemy poleżeć na plaży. Ale żeby nie stracić tego, co się wypracowało na treningach, dobrze jest o nich nie zapominać również w czasie wakacji. Wystarczy poświęcić na to 15 do 30 minut dziennie.

Jakie ćwiczenia poleca Pani na ten czas?

Wszystko zależy od tego, co chcemy osiągnąć. Dlatego każda nasza klubowiczka przed wyjazdem umawia się na indywidualne spotkanie z trenerem, gdzie ustalany jest plan treningowy na urlop. Wypożyczamy również specjalną taśmę do ćwiczeń. I każda pani, wyjeżdżając na przykład nad morze, może realizować swoje cele treningowe. A taśma jest niewielka, można ją nawet trzymać w torebce. Z jej pomocą możemy ćwiczyć wszystkie partie mięśniowe.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Agata Sawczenko

W "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej" zajmuję się przede wszystkim szeroko pojętą ochroną zdrowia. Chętnie podejmuję też tematy społeczne i piszę o ciekawych ludziach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.