Katarzyna Skrzynecka nie wychowuje córki na lalunię

Czytaj dalej
Fot. Sylwia Dabrowa
Paweł Gzyl

Katarzyna Skrzynecka nie wychowuje córki na lalunię

Paweł Gzyl

Rodzice inwestowali w jej talenty aktorskie i muzyczne. Dzięki temu szybko została gwiazdą show-binzesu. Co ciekawe – dzisiaj jest znana przede wszystkim jako jurorka talent-show.

Z początkiem marca startuje nowa edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w telewizji Polsat. To spotkanie z utalentowanymi aktorami i wokalistami, ale również z charyzmatycznym jury. Nie zabraknie w nim Katarzyny Skrzyneckiej, która jest związana z tym show od początku. Najpierw była jego uczestniczką, a potem została jurorką. Choć popularna aktorka przeszła w zeszłym roku koronowirusa, w trakcie nagrań do programu była już w świetnej formie.

- Kiedyś myślałam, że kobiety w wieku 50 lat są już starszymi paniami. Dziś patrzę na to zupełnie inaczej. Znam wiele fantastycznych kobiet po czterdziestce, które o siebie dbają, są szczupłe i uprawiają sporty. Jeśli kobieta sobie odpuszcza to w wieku 28 lat może wyglądać jak stara ciotka. Trzeba mieć na siebie pomysł i wykorzystać doświadczenie przeżytych lat. Wiele razy zdarzało mi się zarażać swoim entuzjazmem dużo młodsze osoby – twierdzi w „Dzienniku Łódzkim”.

Czytaj więcej.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Paweł Gzyl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.