Materiał informacyjny

Kiedy należy wybrać się do Trychologa?

Kiedy należy wybrać się do Trychologa?
Materiał informacyjny

W przypadku zaobserwowania intensywnego swędzenia, pieczenia skóry, wyprysków skórnych, białych lub żółtych łusek warto udać się do trychologa. Mogą to być objawy problematycznej skóry głowy – mającej tendencję do przetłuszczania, łojotoku, różnego rodzaju łupieżu, łuszczycy. Osoby, które zauważą problemy z wypadającymi lub przerzedzającymi się włosami. W sytuacji, kiedy dotychczasowa, codzienna ilość wypadających włosów ulega znacznemu nasileniu. Wiele Pań/Panów zgłasza się na konsultację w celach profilaktycznych.

Warto pamiętać, że na kondycję naszych włosów wpływa również stan skóry głowy – nie chodzi tutaj tylko o schorzenia typu łojotok czy łuszczyca. Czasami może nam się wydawać, że stan skóry jest odpowiedni, przez co zaniedbujemy ją, doprowadzając do zanieczyszczenia, tworzenia się intensywnej warstwy krystalizacji, pojawienia się bakterii czy złej mikrocyrkulacji powietrza, co w dłuższej konsekwencji może doprowadzić do pogorszenia stanu włosów i wtedy również wypadania. Osoby mające problem już nie przerzedzenia tylko łysienia, mają również szansę pomocy.

Możemy zapobiegać, spowalniając ten proces zabiegami profilaktycznymi na skórę głowy, używając profesjonalne preparaty trychologiczne, które bazują wyłącznie na naturalnych substancjach. Rodzaje kuracji dopasowywane są indywidualnie do każdego Klienta.

PAMIĘTAJ!
Twój problem nie pojawił się wczoraj. Dlatego wyjście z tego problemu też wymaga czasu. Nie wszystko to wina genów. Koniecznie trzeba znaleźć przyczynę problemu.

www.trycholog.elk.pl
https://www.facebook.com/Trycholog.elk/
https://m.youtube.com/watch?v=uH2voYRyAgs&feature=youtu.be

Kiedy należy wybrać się do Trychologa?

Gabinet Trychologiczny Joanna Ostapowicz
19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 22C, I piętro

tel. 507 933 467

Joanna Ostapowicz
Specjalista trycholog
członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego

Gabinet jest zrzeszony w Polskim Stowarzyszeniu Trychologicznym

Moje klientki, (klienci) doskonale wiedzą, że konsultacja u mnie nie trwa chwilę, ale godzinę, a czasem i dłużej. Bo jeśli mamy problemy skórne lub nadmierne wypadanie i nie jest to nieodpowiednia pielęgnacja, to znaczy, że przyczyna leży w naszym organizmie. I trzeba ją znaleźć. Dlatego współpracuję z innym specjalistami (dermatolog, dietetyk, psycholog), jak również z innymi członkami Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, do którego również należę.

Rekomendacje:

Trycholog Joanna Ostapowicz jest kulturalną a przede wszystkim bardzo profesjonalną specjalistką. Początkowo zleca serię badań i dopiero po dogłębnej analizie zaleca odpowiednie zabiegi. Specjalizuje się w rozpoznawaniu łysienia i zapobiegania mu. W związku z tym współpracuje z kliniką dr Saifi we Wrocławiu, który zajmuje się przeszczepianiem włosów. Polecam!

(Zadowolony klient już nie łysy)

Zdecydowanie polecam Gabinet Kosmetyczno – Trychologiczny P. Joanny Ostapowicz. Od pierwszej wizyty jestem pozytywnie zaskoczona. Wizyta nie skończyła się jak to bywa w większości przypadków na przeprowadzeniu wywiadu i „od tak postawieniu jakiejkolwiek diagnozy” – zlecone zostały badania mające na celu „odnalezienie” przyczyny problemu. Pani Joanna o włosach wie naprawdę wszystko. Należy stosować się do zalecanych wskazówek i uzbroić się w cierpliwość (wiadomo cuda nie zdarzają się od razu), gdyż na oczekiwane efekty trzeba poczekać. A efekty zabiegów oraz pielęgnacji włosów naprawdę są widoczne.

Justyna Gromak

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.