Kierownik kolonii w Jarnołtówku podejrzany o seksualne wykorzystanie chłopców

Czytaj dalej
Krzysztof Strauchmann

Kierownik kolonii w Jarnołtówku podejrzany o seksualne wykorzystanie chłopców

Krzysztof Strauchmann

Prokurator zarzucił 43-letniemu Marcinowi B. molestowanie trzech 10-letnich chłopców. Mężczyzna, który od września pozostaje w tymczasowym areszcie, do niczego się nie przyznaje.

Prokuratura Rejonowa w Prudniku teraz ujawniła okoliczności sprawy, bowiem dopiero kilka dni temu zakończyły się prowadzone w sądzie, w specjalnych warunkach, przesłuchania kilkunastu nieletnich uczestników kolonii w Jarnołtówku, w Górach Opawskich.

Teraz Marcin B. usłyszał jeszcze jeden zarzut doprowadzenia osoby małoletniej do poddania się innej czynności seksualnej. Do niczego się nie przyznaje.

Prokuratorzy mówią, że ilość podobnych zgłoszeń ostatnio rośnie, choć nie wszystkie sprawy po sprawdzeniu okazują się seksualnym wykorzystaniem dzieci.

 

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Strauchmann

Jako dziennikarz zajmuję się wszystkimi wydarzeniami związanymi z powiatem nyskim i prudnickim. Piszę reportaże o ciekawych ludziach, interesuję się życiem społecznym i gospodarczym, zachęcam do uprawniania turystyki. Interesuję się historią regionu, zwłaszcza tą najnowszą. Staram się dostrzegać przemiany we współczesnym świecie. Zależy mi na tym, aby dotrzeć do dociekliwego Czytelnika z interesującym tematem w ciekawej formie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.