Julita Januszkiewicz

Klub Senior Plus w Supraślu. Tu seniorzy odkryją pasje. Takiego klubu nie ma nigdzie

Klub Senior Plus w Supraślu. Tu seniorzy odkryją pasje. Takiego klubu nie ma nigdzie
Julita Januszkiewicz

Eleganckie, przytulne jasne wnętrza. Tak będzie wyglądał Klub Senior Plus, który powstanie przy ul. Cieliczańskiej w Supraślu.

Potrzebujemy takiego specjalnego miejsca, gdzie będziemy mogli się spotkać, porozmawiać, wypić herbatę i miło spędzić czas - mówi pani Alicja, emerytka z Supraśla.

Teraz kilkunastu seniorów spotyka się w supraskim Centrum Kultury i Rekreacji. Mają tam salę do ćwiczeń. Ale to za mało. - Chcemy stworzyć naszym seniorom wygodne, użyteczne i klimatyczne miejsce do spotkań. Zaplanowaliśmy, że na początku będzie mogło z niego korzystać 25 seniorów - mówi Marek Skrypko, kierownik referatu ds. projektów UE oraz uzdrowiska w supraskim magistracie.

Gmina właśnie dostała 120 tys. zł dotacji z budżetu państwa. Dzięki temu w budynku CKiR przy ul. Cieliczańskiej powstanie Klub Seniora.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Julita Januszkiewicz

Publikuję głównie w "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej". Dziennikarką jestem od kilkunastu lat. Śledzę to co się dzieje w gminach powiatu białostockiego. Ale interesują mnie też ciekawostki historyczne, wykopaliska archeologiczne. Lubię tematy społeczne, a od niedawna zajmuję się również edukacją. Nie boję się pisać o sprawach trudnych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.