Kobieto, do Ciebie piszę

Czytaj dalej
Fot. Pixabay
Kaśka Borek

Kobieto, do Ciebie piszę

Kaśka Borek

Robisz w życiu coś, co kochasz? Spełniasz się w biznesie albo działalności społecznej? To zgłoś się do naszego plebiscytu „Kobieta Przedsiębiorcza”.

W jego ramach szukamy i prezentujemy niezwykłe panie - te, które rozwijają własne firmy (niezależnie od ich wielkości) albo z sercem oddają się działaniu na rzecz innych. Plebiscyt polega na wyłonieniu i promocji kobiet aktywnych w biznesie i działalności społecznej na terenie ukazywania się „Gazety Lubuskiej”.

Odbywa się w dwóch etapach: powiatowy potrwa od 19 marca do 18 kwietnia, wojewódzki - od 19 kwietnia do 9 maja. Etap powiatowy będzie się składał z trzech niezależnych głosowań, które obejmą kandydatki z powiatów: 1) zielonogórskiego, świebodzińskiego, krośnieńskiego; 2) gorzowskiego, międzyrzeckiego, słubickiego, sulęcińskiego, strzelecko-drezdeneckiego; 3) żarskiego, żagańskiego, nowosolskiego, wschowskiego, głogowskiego.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikują się kandydatki z etapu powiatowego - po pięć pań z najwyższą sumą liczby punktów z każdego z trzech, niezależnych głosowań powiatowych. Bardzo jestem ciekawa, komu w tym roku przypadną tytuły pierwszych dam przedsiębiorczości w naszym regionie. Nie mogę się doczekać, kiedy zacznę poznawać kolejne panie, które wytyczają nowe ścieżki i dzięki którym w biznesie oraz działalności społecznej jest nie tylko piękniej, ale i ciekawiej, bardziej profesjonalnie. Wasze kariery i życie są dla nas inspiracją.

Kaśka Borek

Zawodowo obecnie zajmuję się przede wszystkim szeroko pojętym poradnictwem. Jestem otwarta na ludzi i świat, ciekawa wydarzeń. Chcę zrozumieć innych, poznać ich intencje, zainteresowania i kłopoty.
Prywatnie interesuję się sportami ekstremalnymi i aranżacją wnętrz.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.