Kolejna premiera „Polskiej Toskanii”. Miłośnicy polskiego wina spotkali się w Gliwicach

Czytaj dalej
red

Kolejna premiera „Polskiej Toskanii”. Miłośnicy polskiego wina spotkali się w Gliwicach

red

Na dzień po oficjalnej premierze filmu „Polska Toskania”, miłośnicy polskiego wina spotkali się w Gliwicach. W Domu Polskiego Wina „SzAMMa” odbyła się śląska premiera zielonogórskiej produkcji.

Śląska premiera filmu „Polska Toskania” zbiegła się w czasie z prezentacją nowej karty restauracji SzAMMA znajdującej się niedaleko gliwickiego rynku. Stoliki restauracji wypełnione były gośćmi a polskie wino lało się strumieniami. Do późnego wieczora w lokalu brzmiały głośne rozmowy o polskim winie.

„Polska Toskania” w SzAMMie: nocny seans

Ze względu na prezentację nowej karty w restauracji, premiera filmu „Polska Toskania” zaplanowana została na godzinę 23:00. Goście lokalu mogli spędzić wieczór przy smacznym jedzeniu i ciekawym filmie.

Do późnego wieczora w SzAMMie pozostali najwytrwalsi. Miłośnicy polskiego wina, pasjonaci, z restauracyjnej kuchni wyszli kucharze i pomocnicy, na widowni zasiedli także pracownicy.

„Polska Toskania” na DVD

Film „Polska Toskania” dostępny jest również na DVD. Dwie płyty z filmem są do wygrania w konkursie na facebookowym profilu Domu Polskiego Wina „SzAMMa”.

POLSKA TOSKANIA - zobacz film i przewodnik interaktywny po lubuskiej krainie wina i wrażeń.

Poznaj z nami polską Toskanię! Zabierzemy Cię w podróż pięcioma szlakami: pasji, cierpliwości, spełnienia, dumy i tradycji.

Przewodnik interaktywny po polskiej Toskanii

red

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.