Katarzyna Pachelska

Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach od środy

Kongres MŚP odbędzie się w Katowicach już po raz 9. Fot. lucyna nenow Kongres MŚP odbędzie się w Katowicach już po raz 9.
Katarzyna Pachelska

Od 16 do 18.10 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 9. edycja Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Trzy dni Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw będą wypełnione spotkaniami, dyskusjami, warsztatami. To jedna z największych tego typu imprez w Europie.

Bogaty program można przejrzeć na stronie ekmsp.eu. Imprezę organizuje Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Wstęp na nią jest wolny, ale trzeba się zarejestrować.

O możliwościach rozwoju i wyzwaniach, jakie stoją przed przedsiębiorcami, dyskutować będą w Katowicach najważniejsze osoby w państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw. Ich dialog z przedstawicielami MŚP przebiega pod hasłem „Nauka-Biznes-Samorząd. Razem dla gospodarki”.

Zaproszenie do podzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą przyjęli specjaliści i biznesmeni z: Kanady, USA, Chin, Słowenii, Ukrainy, Białorusi, Węgier, Niemiec, Singapuru, Ghany i Indii.

Katarzyna Pachelska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.