Tomasz Mikulicz

Konstanty Strus jest zawiedziony. Radni PiS odprawili inwestora z kwitkiem. Na Jurowieckiej w Białymstoku nie powstaną bloki

Konstanty Strus jest zawiedziony. Radni PiS odprawili inwestora z kwitkiem. Na Jurowieckiej w Białymstoku nie powstanie nie tylko Manhattan, ale nawet Fot. archiwum Konstanty Strus jest zawiedziony. Radni PiS odprawili inwestora z kwitkiem. Na Jurowieckiej w Białymstoku nie powstanie nie tylko Manhattan, ale nawet bloki
Tomasz Mikulicz

Większościowe PiS odrzuciło projekt planu miejscowego okolic ul. Jurowieckiej w Białymstoku. To cios w inwestora Konstantego Strusa.

- To nie Manhattan. Zabudowa byłaby średniowysoka – bronił się Konstanty Strus.

Kupił teren po dawnym PKS-ie i chce na nim postawić bloki. Miasto od czterech lat przygotowywało projekt planu miejscowego.
Kiedy wydawało się, że osiągnięto kompromis, niespodziewanie w sprawę włączyli się mieszkańcy bloku przy ul. Fabrycznej 4.

Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.