KOTNIZ

Czytaj dalej
.

KOTNIZ

.

Kotniz to firma, która dzięki ambitnej i wytrwałej pracy oraz kompetencji całego zespołu pracowników jest obecnie największym w Europie producentem komponentów do łodzi żaglowych i motorowych ze stali kwasoodpornej i aluminium. Klienci firmy to światowi potentaci przemysłu jachtowego.

W 2018 firma obchodziła 40-lecie rozpoczęcia działalności. Kotniz od początku swojego istnienia pozostaje firmą rodzinną, w której liczą się ludzie. Obok siebie pracują ojcowie i synowie, mężowie i żony, a Szef jest obecny na co dzień. Aktualnie zatrudnionych jest ponad 300 osób, a niektórzy z nich mają ponad 25 lat firmowego stażu pracy. Nieustanny rozwój to ciągłe wyzwania, którym najlepiej sprostać mając zgrany i lojalny zespół.

Kotniz dba o swoich pracowników, o ich dobre samopoczucie, prawo do wypoczynku. Zapewnia stałe zatrudnienie oraz atrakcyjne zasady wynagradzania. Firma nieustannie inwestuje w stanowiska pracy oraz szkolenia pozwalające doskonalić umięjętności pracowników. Istnieje rozbudowany fundusz socjalny, w którym można znaleźć między innymi dofinansowanie kart Multisportu oraz bezpłatne bilety do kina. Pracownicy firmy Kotniz mogą odlądać mecze Jagiellonii w luksusowych warunkach loży SKYBOX.

Dzięki stałej dynamice wzrostu, firma nieustannie poszukuje pracowników technicznych, głównie produkcyjnych. Jak mówi założyciel inżynier Zdzisław Nietupski: „Lubimy długotrwałe więzi. Wymagamy lojalności, zaangażowania i uczciwej pracy, a w zamian traktujemy pracowników jak przyjaciół.”

Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 11-12 października
Białystok, Budynek NOT
Piątek 11.10, 10:00 - 18:00
Sobota 12.10, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

plus.poranny.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.