Krasnopol, Raczki, Filipów, Suwałki: Gminy otrzymały 3,7 miliona złotych od województwa podlaskiego (zdjęcia, wideo)

Czytaj dalej
Fot. Magdalena Siemińska
Magdalena Siemińska

Krasnopol, Raczki, Filipów, Suwałki: Gminy otrzymały 3,7 miliona złotych od województwa podlaskiego (zdjęcia, wideo)

Magdalena Siemińska

Wójtowie Suwałk, Krasnopola, Raczek, Filipowa oraz starosta sejneński odebrali z rąk wicemarszałek umowy o dofinansowanie inwestycji na terenach samorządów.

Powstaną nowoczesne miejska do rekreacji i wypoczynku oraz obiekty sportowe. Tereny oraz place gminne dotąd zaniedbane uzyskają zupełnie nowy wygląd. To wszystko będzie możliwe dzięki dofinansowaniu, które uzyskało aż pięć samorządów z Suwalsko - Sejneńskiej Lokalnej Grupy Działania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Siemińska

Jestem dziennikarką tworzącą materiały o tematyce społecznej, kulturalnej, ale również politycznej. W czasie trwania mojej przygody z dziennikarstwem spotkałam się już wielokrotnie z problemami ludzi, które wcześniej, wydawałoby się, że bez wyjścia ostatecznie udało się rozwiązać. Swoją pracę określam jako przygodę i misję, a do każdego problemu naszych Czytelników staram się podchodzić w taki sposób w jaki chciałabym, aby podchodzono do mnie. Nie boję się pisania o sprawach trudnych, a wręcz przeciwnie te jeszcze bardziej mnie angażują. W publikowanych przeze mnie artykułach piszę także o wydarzeniach kulturalnych zarówno tych większych jak i mniejszych, staram się w nich uczestniczyć, a za pomocą przygotowywanej przeze mnie fotorelacji przekazać naszym Czytelnikom klimat każdego z wydarzeń.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.