Paweł Kędzia

Kto najlepiej szkoli kierowców? Po raz jedenasty WORD nagrodził najlepszych instruktorów i szkoły nauki jazdy

Kto najlepiej szkoli kierowców?  Po raz jedenasty WORD nagrodził najlepszych instruktorów i szkoły nauki jazdy Fot. WORD
Paweł Kędzia

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego podsumował wyniki szkolenia w ośrodkach byłego województwa toruńskiego. Wśród nagrodzonych dominują ośrodki i instruktorzy spoza Torunia.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu już po raz 11. przyznał nagrody „Instruktor Roku” i „Ośrodek Roku”. W pierwszej kategorii bierze się pod uwagę zdawalność przeszkolonych osób w pierwszym podejściu do egzaminu praktycznego kat. A, B, jak i C. Drugi ranking opiera się o wyrażoną w procentach zdawalność za pierwszym razem egzaminu praktycznego tylko dla kategorii B.

Sposób na promocję

- Wyniki rankingu są okazją nie tylko, by podziękować i pogratulować, ale także, by pokazać, że można osiągać ponad 70-procentową zdawalność na egzaminie - mówi Marek Staszczyk, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu. - Zwrócę się do starostów z prośbą, by promowali na swoim terenie ośrodki laureatów. Osoby, które chcą zapisać się na kurs prawa jazdy, powinny wiedzieć, które OSK szkolą najlepiej.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Paweł Kędzia

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.