Kto zawinił, że na tablicach nie było informacji o utrudnieniach?

Czytaj dalej
Fot. KWP Białystok
Tomasz Mikulicz

Kto zawinił, że na tablicach nie było informacji o utrudnieniach?

Tomasz Mikulicz

Od czwartku tego nie wiemy. Tego dnia na ul. Andersa przewróciła się ciężarówka. Kierowcy stali w korku, bo nie poinformowano ich o utrudnieniach.

Robiłem ostatnio remont, więc często musiałem jeździć do sklepu przy ul. Produkcyjnej. I kiedy bym nie jechał, czy to rano czy popołudniu, tablica nad jezdnią pokazywała taki sam czas, jaki jest potrzebny na dotarcie do centrum - opowiada radny PiS Piotr Jankowski.

Uważa, że nikt na bieżąco nie zmienia informacji na tablicach, które z założenia mają pomagać kierowcom. - Wchodzą w skład Systemu Zarządzania Ruchem, którego uruchomienie w 2015 roku kosztowało aż 28 mln zł. A tylko ładnie wyglądają, nic więcej - uważa radny.

W artykule przeczytasz m.in.:

 • Dlaczego tablice nie ostrzegły przed korkami?
 • Kto zawinił?
Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.